BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 9952011
*
nr 995 2011
Takarmatur
Ateljé Lyktan, Bumlingen, diameter: 40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:40:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/10 21:56:16
1
1.000 kr
2/11 18:40:45
2
1.000 kr
2/11 18:40:45
1
1.000 kr (Budbetjänt)
16/11 18:15:40
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ateljé lyktan bumlingen design ljuskronor skandinavien skandinavisk svensk sverige takarmatur taklampa taklampor
-
7222 Industrilampor
3 st, Castaldi, Italien. Höjd: 30-45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:44
-
7189 Ljuskrona
empirestil, prismor, 5-ljusarmar. Längd: 49cm. Dju..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
*
Takarmatur
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2011
Takarmatur
Ateljé Lyktan, Bumlingen, diameter: 40 cm
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 30/10 21:56:16 | 1 | 1.000 kr |
| 2/11 18:40:45 | 2 | 1.000 kr |
| 2/11 18:40:45 | 1 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 16/11 18:15:40 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ateljé lyktan bumlingen design ljuskronor skandinavien skandinavisk svensk sverige takarmatur taklampa taklampor
-
7222 Industrilampor
3 st, Castaldi, Italien. Höjd: 30-45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:44 -
7189 Ljuskrona
empirestil, prismor, 5-ljusarmar. Längd: 49cm. Dju..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06



